SIA KUUP COFFEE interneta vietnes www.kuup.lv lietotājs piekrīt šīs vietnes lietošanas noteikumiem. Pircējs iegādājas preci par cenu, kāda ir atspoguļota www.kuup.lv apmeklēšanas brīdī. Visas cenas, kas norādītas www.kuup.lv ir norādītas Eiro (EUR) ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). SIA KUUP COFFEE ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.kuup.lv norādītās cenas, un samazināt vai papildināt piedāvāto preču klāstu.

Pircējs interneta vietnē www.kuup.lv/produkti/ izvēlas sev vēlamo preci, tās daudzumu un veidu (bildēm ir ilustratīva nozīme). Pasūtījuma noformēšanai un rēķina izveidei, pircējam ir jāaizpilda visi norādītie lauki (“Pasūtījuma noformēšana”), kas atzīmēti ar zvaigznīti. Rēķins tiks sagatavots elektroniski un nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas.

Pasūtījuma apmaksa tiek veikta pēc rēķina saņemšanas tikai ar bankas pārskaitījumu. Rēķins tiek  sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta un zīmoga. Rēķinu jāapmaksā 7 (septiņu) darba dienu laikā. Maksājuma uzdevumā lūgums norādīt pasūtījuma numuru. Bankas izdevumus sedz rēķina maksātājs.

Pasūtījuma piegāde notiek izmantojot OMNIVA pakomāta pakalpojumus. Noformējot pasūtījumu “Pasūtījuma noformēšana” ir jāizvēlas sev izdevīgākais OMNIVA pakomāts, kur vēlētos saņemt preci. Piegādes izmaksas ir 2.92 EUR ar PVN. Piegāde uz izvēlēto pakomātu tiks veikta pēc pasūtījuma rēķina apmaksas 3 (trīs) darba dienu laikā.

Pircējam, iegādājoties preci interneta vietne www.kuup.lv, ir tiesības no tās atteikties 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža. No iegādātās preces var atteikties rakstot e-pastu ([email protected]), norādot iemeslu, pasūtījuma numuru un atteiktās preces atgriešanas veidu (Latvijas Pasts, OMNIVA pakomāti u.c.). Pēc atteikuma e-pasta nosūtīšanas, pircējam atteiktā prece orģinālā iepakojumā 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā jāatgriež SIA KUUP COFFEE. Par sūtīšanas veidu pircējs vienojas ar SIA KUUP COFFEE, un pircējs sedz visus ar preces atgriešanu saistītos izdevumus. Pēc preces saņemšanas, SIA KUUP COFFEE pircējam 2 (divu) darba dienu laikā atgriež par preci samaksāto summu.

Privātuma politika – visi personas dati (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese), kas tiek iesniegti pasūtījuma noformēšanas brīdī, tiek izmantoti tikai pasūtījuma noformēšanai, rēķina izveidei, pasūtījuma piegādei un grāmatvedības noformēšanai. Tiek ievērotas datu aizsardzības regulas noteiktās prasības un citi Latvijā esošie tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Sīkdatnes (no angļu val. Cookies) – ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vieta saglabā jūsu ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Lietojot interneta vietni www.kuup.lv,  jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai savā ierīcē. Tās netiek izmantotas identificējot jūs personiski.

0
KUUP – grauzdēts Latgalē
2019

 .