NOTEIKUMI

SIA KUUP COFFEE interneta vietnes www.kuup.lv lietotājs piekrīt šīs vietnes lietošanas noteikumiem. Pircējs iegādājas preci par cenu, kāda ir atspoguļota www.kuup.lv apmeklēšanas brīdī. Visas cenas, kas norādītas www.kuup.lv ir norādītas Eiro (EUR) ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). SIA KUUP COFFEE ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.kuup.lv norādītās cenas, un samazināt vai papildināt piedāvāto preču klāstu.

Pircējs interneta vietnē www.kuup.lv/produkti/ izvēlas sev vēlamo preci, tās daudzumu un veidu (bildēm ir ilustratīva nozīme). Pasūtījuma noformēšanai un rēķina izveidei, pircējam ir jāaizpilda visi norādītie lauki (“Pasūtījuma noformēšana”), kas atzīmēti ar zvaigznīti. Rēķins tiks sagatavots elektroniski un nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas.

Pasūtījuma apmaksu var veikt ar maksājuma karti vai izmantojot bankas pārskaitījumu. Karšu maksājumus nodrošina globālā maksājumu platforma KLIX (Citadele). Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta un zīmoga. Maksājuma uzdevumā lūgums norādīt pasūtījuma numuru. Bankas izdevumus sedz rēķina maksātājs.

Pasūtījuma piegāde notiek pēc rēķina apmaksas, izmantojot OMNIVA, DPD pakomāta un kurjerpiegādes pakalpojumus. Noformējot pasūtījumu “Pasūtījuma noformēšana” ir jāizvēlas sev vēlamais pakomāts, kur vēlētos saņemt preci. Pakomāta piegādes izmaksas ir 2.92 EUR ar PVN. Kurjerpiegādes izmaksas ir 4.00 EUR ar PVN. Piegāde uz izvēlēto pakomātu vai adresi tiks veikta pēc pasūtījuma rēķina apmaksas 1 - 4 darba dienu laikā.

Pircējam, iegādājoties preci interneta vietnē www.kuup.lv, ir tiesības no tās atteikties 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža. No iegādātās preces var atteikties rakstot e-pastu ([email protected]), norādot iemeslu, pasūtījuma numuru un atteiktās preces atgriešanas veidu (Latvijas Pasts, OMNIVA pakomāti u.c.). Pēc atteikuma e-pasta nosūtīšanas, pircējam atteiktā prece orģinālā iepakojumā 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā jāatgriež SIA KUUP COFFEE. Par sūtīšanas veidu pircējs vienojas ar SIA KUUP COFFEE, un pircējs sedz visus ar preces atgriešanu saistītos izdevumus. Pēc preces saņemšanas, SIA KUUP COFFEE pircējam 2 (divu) darba dienu laikā atgriež par preci samaksāto summu ieskaitot to pircēja bankas kontā. Naudas atgriezšana skaidrā naudā vai izmantojot kurjera pakalpojumus nav iespējama.

Privātuma politika – visi personas dati (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese), kas tiek iesniegti pasūtījuma noformēšanas brīdī, tiek izmantoti tikai pasūtījuma noformēšanai, rēķina izveidei, pasūtījuma piegādei un grāmatvedības noformēšanai. Tiek ievērotas datu aizsardzības regulas noteiktās prasības un citi Latvijā esošie tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Sīkdatnes (no angļu val. Cookies) – ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vieta saglabā jūsu ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Lietojot interneta vietni www.kuup.lv,  jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai savā ierīcē. Tās netiek izmantotas identificējot jūs personiski.

Elektroniskās dāvanu kartes lietošanas noteikumi - Elektroniskā dāvanu karte ir paredzēta pirkumu apmaksai KUUP interneta veikalā www.kuup.lv. Lai izmantot dāvanu karti, ielieciet Pirkumu grozs sev vēlamās preces, pirkuma noformēšanas brīdi ierakstiet elektroniskās dāvanu kartes kodu sadaļā Atlaides kods un nospiediet pogu Iesniegt. Turpiniet noformēt pasūtījumu. Elektroniskā dāvanu karte ir derīga 1 gadu no tās iegādāšanās brīža. Dāvanu kartes nosedz uz kartes norādītas vērtības lielumu (pieejamās dāvanu kartes vērtības: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90,100 Euro vērtībā) no pirkuma summas. Ja pasūtijuma summa būs lielāka par dāvanu kartes vērtibu, starpība būs jāpiemaksā. Jā kopējā pasūtījuma summa ir zemāka par elektroniskās dāvanu kartes vērtību, neizmantotā dāvanu kartes summa tiks automatiski dzēsta. Dāvanu karti ir nepieciešams izmantot vienā pirkumā tikai vienu reizi. Dāvanu karti nevar atgriezt pēc iegādes ne pircējs, ne dāvanu kartes saņēmējs. Elektronisko dāvanu karti nevar samainīt pret skaidru naudu un tās vērtība netiek atmaksāta, ja kartes kods tiek nozaudēts vai pircējs to nosūtījis uz nepareizo e-pasta adresi. SIA KUUP COFFEE neatbild par zaudējumiem, kas radušies dāvanu kartes datu noplūdes rezultātā lietotāja neuzmanības dēļ. Pēc kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām KUUP elektronisko dāvanu karti nevar izmantot pirkumiem. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota. Šīs kartes kopēšana, pavairošana un nelikumīga izmantošana ir aizliegta un tiek pielīdzināta naudas viltošanai.

Pārdevējs:
SIA KUUP COFFEE
LV42403044373
Rēzeknes nov., Lendžu pag., Lendži, Viraudas iela 5, LV-4625
+371 28760376
A/S Swedbank
LV37HABA0551045699640