SVĒTKOS

Sagādā foršas dāvanas un iepriecini savus tuvos un mīļos svētkos. Padari svētkus vēl īpašākus, desertu baudot kopā ar svaigi grauzdētu, aromātisku un gardu KUUP kafiju, ko vari pagatavot īpašos kafijas brūvrīkos.
Ieskaties, izvēlies un pasūti, unikāla un lietderīga dāvana svētkos!

Dāvanu komplekti

Pārdomāti, īpaši un praktiski dāvanu komplekti kafijas cienītājiem un jaunu garšu meklētājiem! Vairāk dāvanu komlektu variantus meklē šeit.

Uzdāvini izvēli!

Forša dāvana pēdējā minūtē, kas ļaus nesatraukties par dāvanas piegādes laiku. Parsteidz draugus un tuviniekus, uzdāvinot KUUP dāvanu karti svētkos!  

Iepazīsties ar dāvanu kartes lietošanas noteikumiem.

Svētki pie jaunas kafijas krūzes!

AKMENS MASAS KRŪZES

Krūzes veidotas no akmens masas "sāls un pipari". Unikālas, klasiskas un viegli kopjamas. Radīs lielisku svētku sajūtu.

KRŪZES LĪDZŅEMŠANAI

KeepCup ir dabai draudzīgas, daudzreizlietojamas krūzes, kas priecē ar savu krāsaino dizainu. Ērtas, viegli kopjamas un izturīgas.

KRŪZES NO MĀLA

Izturīgas un viegli kopjamas. Papildus apstrādāta ar eļļu un bišu vasku, kas rada unikālu aromātu baudot kafijas dzērienus.

Jaunums

Tagad pie mums vari iegādāties dažādus kafijas brūvrīkus un citus kafijas pagatavošanas piederumus. Unikāla un jēgpilna dāvana svētkos.

APSKATI PRODUKTUS

Kafijas brūvrīki

Mēs labprāt dalāmies ar kafijas zināšanām, esi kvalitatīvas kafijas vēstnieks arī Tu! Uzdāvini unikālu kafijas pagatavošanas brūvrīku kopā ar kādu no KUUP kafijām, lai kopā radītu skaistus mirkļus un paspilgtinātu reģiona unikalitāti. Apskati, kādi kafijas pagatavošanas palīgi šobrīd ir pieejami mūsu veikalā

 Ja arī Tu vēlies sadarboties, ieskaties mūsu sadarbības sadaļā.

SADARBĪBA