SVĒTKOS

Sagādā foršas dāvanas un iepriecini savus tuvos un mīļos svētkos. Padari svētkus vēl īpašākus, desertu baudot kopā ar svaigi grauzdētu, aromātisku un gardu KUUP kafiju, ko vari pagatavot īpašos kafijas brūvrīkos.
Ieskaties, izvēlies un pasūti, unikāla un lietderīga dāvana svētkos!

Dāvanu komplekti

Pārdomāti, īpaši un praktiski dāvanu komplekti kafijas cienītājiem un jaunu garšu meklētājiem! Vairāk dāvanu komlektu variantus meklē šeit.

Uzdāvini izvēli!

Forša dāvana pēdējā minūtē, kas ļaus nesatraukties par dāvanas piegādes laiku. Parsteidz draugus un tuviniekus, uzdāvinot KUUP dāvanu karti svētkos!  

Iepazīsties ar dāvanu kartes lietošanas noteikumiem.

Svētki pie jaunas kafijas krūzes!

AKMENS MASAS KRŪZES

Krūzes veidotas no akmens masas "sāls un pipari". Unikālas, klasiskas un viegli kopjamas. Radīs lielisku svētku sajūtu.

KRŪZES LĪDZŅEMŠANAI

KeepCup ir dabai draudzīgas, daudzreizlietojamas krūzes, kas priecē ar savu krāsaino dizainu. Ērtas, viegli kopjamas un izturīgas.

KRŪZES NO MĀLA

Izturīgas un viegli kopjamas. Papildus apstrādāta ar eļļu un bišu vasku, kas rada unikālu aromātu baudot kafijas dzērienus.

Jaunums

Tagad pie mums vari iegādāties dažādus kafijas brūvrīkus un citus kafijas pagatavošanas piederumus. Unikāla un jēgpilna dāvana svētkos.

APSKATI PRODUKTUS

Koka karotes

Mēs labprāt veidojam jaunas sadarbības ar dažādiem Latgales uzņēmumiem, lai kopā radītu skaistas lietas un paspilgtinātu reģiona unikalitāti. Viens no tiem ir uzņēmums KŪKS, kas palīdzēja īstenot sen mūsu lolotu ideju - koka karotes. Apskati, kādas karotes šobrīd pieejamas mūsu veikalā .

 Ja arī Tu vēlies sadarboties, ieskaties mūsu sadarbības sadaļā.

SADARBĪBA

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.