BŪSIM PRIECĪGI SADARBOTIES

Mēs ne tikai grauzdējam garšīgu kafiju un vienmēr to piegādājām svaigu, bet arī esam atvērti sadarbībai un Jūsu ideju īstenošanai.  Ja Tu esi kafejnīcas,  beziepakojuma veikala, biroja, prezentreklāmu aģentūras, kāda cita forša uzņēmuma vadītājs, tad gaidām Tavu ziņu! Pastāsti par savu ideju, un mēs īstenosim to kopā! Pasūti dāvanu komplektus un korporatīvās dāvanas laicīgi.

Izcili gardiem brīžiem

Atbalsti vietējo un svētkos iepriecini kolēģus, sadarbības partnerus ar kvalitatīviem dāvanu komplektiem, kas pieejami dažādām gaumēm!  Komplektējam dāvanas pēc Tavas izvēles - svaigi grauzdētas pupiņas kafijas automātam vai malta kafija apliešanai krūzē. Radi prieku ar jēgpilnu KUUP dāvanu komplektu, kas vēsta par pirmo Latgalē grauzdēto kafiju! 

Kafijas iepakojumi

Tavam veikalam un dāvanām. Origināls un autentisks dizains, kam piešķirti izteikti latgaliski vaibsti. Piedāvājam 250g, 500g un 1kg iepakojumus.

PRIVĀTĀS PREČU ZĪMES

Mūsdienīgi un radoši risinājumi. Personalizēta etiķete ar Tava uzņēmuma logo uz kafijas iepakojumiem. Radi pozitīvas asociācijas izvēloties dāvanas ar pievienoto vērtību.

Kafijas pupiņas

Tavam birojam, kafejnīcai, restorānam vai beziepakojumu viekalam. Vienmēr svaigi grauzdētas Tev nepieciešamajā daudzumā.

Sazinies ar mums

Ziņā apraksti mums savu ideju, vēlamo KUUP produkcijas veidu, tās daudzumu un izpildes laiku. Mēs Tev nosūtīsim cenu piedāvājumu un piegādes izmaksas. Vari sazināties ar mums arī zvanot pa tālruni +371 28760376. Gaidīsim Tavu ziņu!