Kafijas konceptveikals KUUP

Nāc ciemos! Tevi gaida supergardas kanēļmaizītes, dažādas sviestmaizes, salāti, bulciņas, kūkas, kūciņas, sirsnīga kafija un radoša atmosfēra. Priecāsimies, ja savu ikdienu papildināsi ar KUUP. Tiekamies Rēzeknē, N. Rancāna ielā 41.

svAigi grauzdēta kafija

Pašu grauzdēta kafija līdzņemšanai vai baudīšanai uz vietas. Pirmā filtra kafijas pagatavošanas vieta Rēzeknē. Pērkota kafiju līdzņemšanai savā krūzē, saņem 10% atlaidi.

Kūkas, KŪCIŅAS un bulciņas

Varbūt izcils kūkas gabaliņš ir tas, kas Tev pietrūkst šodien? Pie mums vienmēr svaigi ceptas kūkas, kūciņas un bulciņas. Kā arī salāti un sviestmaizes. To visu gatavojam mēs paši!

brūvrīki UN AMATNIEKU DARBI

Chemex, mokas kanniņa, piena putotāji, kafijas filtri, aeropreses, dzirnaviņas, svari. Vietējo amatnieku veidotas krūzes, grāmats un citas lietas. Nāc un apskati, mēs palīdzēsim izvēlēties!

atmosfēra un rAdoš vide

Esam radījuši vidi, lai katra detaļā, gan gaismas, gan sienu gleznojumi un krāsu kontrasti, veicinātu jaunu perspektīvu un neierastu ideju rašanos. Perfekta vide, lai strandātu, veltītu laiku sev tuvajiem.

Latgales kafijas kultūrvieta

Labprāt dalamies ar savām gadiem krātajām zināšanām par izcilu kafiju, rīkojot kafijas meistarklases. Meistarklases rīkojam, lai Tu uzlabotu personīgo kafijas pagatavošanas pieredzi mājas apstākļos. Stāstam, kā pārstrāde un grauzdēšana ietekmē kafijas pupiņas. Kam jāpievērš uzmanība iegādājoties kafiju veikalos. Kā tad pareizi pagatavot perfektu kafijas tasīti. Iepazīstinam ar dažādiem kafijas pagatavošanas veidiem un brūvrīkiem. Degustējam dažādu valstu KUUP kafijas, un salīdzināsim to garšas nianses.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.